15 lat temu każdy chciał mieć telefon z klapką. Teraz kultowa Motorola Razr V3 powróci z zaginanym ekranem

motorola razr

Lenovo, do którego teraz należy marka Motorola, chce wskrzesić w nowym wydaniu komórkę Motorola Razr V3. To jeden z najpopularniejszych telefonów wszechczasów – chętnie korzystały z niego gwiazdy i celebryci.

Kiedy w 2004 roku Motorola pokazała światu komórkę Razr V3, wydawała się szczytem stylu i zaawansowania technologicznego.  Było to w czasach przed iPhone’m  i telefonami z Androidem. O dotykowych ekranach wtedy też nikt jeszcze nie myślał. Motorola Razr V3 podbiła rynek, polubiły ją gwiazdy i biznesmeni, sprzedano 130 mln egzemplarzy.

Potem pojawił się iPhone, chwilę później G1, pierwszy telefon z Androidem, i Razr V3 przestał być cudem wszechczasów.

Motorola próbowała kultowy model wskrzesić,  ale bez powodzenia. Droid Razr z 2011 roku był nudny i do tego bez klapki.

Ale to ma się zmienić. Jak donosi Wall Street Journal, Motorola chce w ciągu kilku miesięcy wprowadzić na rynek nową wersję Razr. Tym razem sprzęt będzie miał składany ekran, no i oczywiście, Androida.

Początkowy Motorola Razr w nowym wydaniu będzie sprzedawana tylko w Stanach przez Verizon Communications – to duży tamtejszy operator komórkowy. Urządzenie nie będzie tanie. Wycenione ma być ponoć na 1500 dolarów.

Foto: OptoScalpel [Public domain], from Wikimedia Commons.

Czytaj więcej: Nike Adapt BB – buty do koszykówki z automatycznymi sznurówkami. Koniec testów, to ma być produkt masowy.
Czytaj więcej: Smart Battery Case – etui z baterią do nowych iPhone’ów. Pomysłowy gadżet od Apple’a.

Podziel się artykułem