Smart Battery Case – etui z baterią do nowych iPhone’ów. Pomysłowy gadżet od Apple’a

Smart Battery Case

W sklepie internetowym Apple’a pojawiło się nowe etui z wbudowaną baterią.  Nie tylko chroni telefon, ale również znacząco wydłuża jego działanie.

Nowy gadżet – Smart Battery Case – działa wyłącznie z nowymi telefonami Apple’a, a więc z iPhone’m XR, XS i XS Max. Nie włożymy do niego niestety iPhone’a X.

Korzystanie z nowego etui jest banalnie proste. Wkładamy do niego telefon i już. Baterię w etui można ładować bezprzewodowo razem z komórką i to rozwiązanie jest nawet szybsze od klasycznego podpinania kabla do iPhone’a.

Etui dobrze chroni telefon, jest dość solidne, wewnętrzna wyściółka z mikrofibry dodatkowo je zabezpiecza. Dołączona bateria natomiast wydłuża znacząco czas korzystania z telefonu.

Razem ze Smart Battery Case czas żeglowania po internecie na iPhone’ie XS wydłuża się nawet do 21 godzin, na iPhonie XS Max do 20 godzin, a na XR do 22 godzin. Bez etui czas korzystania tutaj wynosi odpowiednio do 12, 13 i 15 godzin.

Imponująco wygląda też wydłużenie pracy komórek w wypadku wykonywania innych czynności. Np. razem z etui można prowadzić rozmowy na iPhone’ie XS Max aż do 37 godzin!

Wada? Jedna i jak zawsze wypadku Apple’a ta sama. Gadżet jest drogi – kosztuje 619 złotych. Za to możemy sobie wybrać jeden z dwóch jego kolorów – biały lub czarny.

Czytaj więcej: Apple jest za drogi i traci przewagę technologiczną. Sprzedawcy tną ceny iPhone’ów w Chinach.
Czytaj więcej: Philips 241B7QGJ – do sklepów wjeżdża najbardziej ekologiczny monitor na świecie.

Podziel się artykułem