Zmiany w Allegro Smart! Dwie najważniejsze – płatność co miesiąc i więcej atrakcyjnych ofert

allegro smart

Allegro Smart! stało się hitem. Z abonamentu na wysyłkę paczek z największej platformy e-commerce w Polsce korzysta już kilkaset tysięcy osób. Teraz Allegro Smart! zostało zmienione.

Zmiana następuje ledwo dwa miesiące po uruchomieniu nowej usługi. Nie przypadkiem tak szybko Allegro chce ją zmodyfikować. Serwis spieszy się, by zmiana weszła w życie przed sezonem wzmożonych listopadowo-grudniowych zakupów. Ma bowiem dodatkowo zachęcać do kupowania na jego stronach mikołajkowych i świątecznych prezentów.

Od teraz sługę Allegro Smart! będziemy mogli wykupić nie jak dotąd na rok (za 49 zł) i pół roku (39 zł). Płatność roczna pozostaje bez zmian, znika przy tym półroczna, ale pojawia się nowa możliwość – wykupienia usługi tylko na miesiąc (za 8,99 zł). W wypadku tej ostatniej opcji będzie można łatwo się z niej łatwo wycofać i wznowić np. przed kolejnym sezonem świątecznych zakupów.

Już jest! Royole FlexPai – pierwszy składany smartfon na świecie z ekranem o przekątnej 7,8 cala

Przestaje obowiązywać również limit wysłanych paczek. Od teraz w ramach Allegro Smart! możemy za darmo odebrać z Allegro tyle przesyłek, ile tylko chcemy, a nie maksymalnie 365 rocznie, jak było do tej pory. Pamiętajmy jednak, że by nie płacić za transport, wartość naszego zakupu od sprzedawcy musi wynieść co najmniej 40 zł – to się nie zmienia.

Więcej ponoć ma być również Smart Okazji – specjalnych promocji, z których adresowanych wyłącznie do tych, którzy kupią Allegro Smart! Pojawią się również Szybkie Okazje – specjalne oferty ważne tylko kilka chwil, czasem będą zamykane już po kilku minutach.

Poza tym Allegro cały czas rozbudowuje sieć punktów odbioru, do których mogą trafić paczki wysłane w ramach abonamentu. Do końca roku ma ich być nawet 20 tys.

Czytaj więcej: iPad Pro – tablet mniej do zabawy, bardziej do pracy. Czy warto kupić?
Czytaj więcej: Playstation Classic – idealny prezent na gwiazdkę? Znamy już listę gier, które będę dołączone do miniaturki konsoli sprzed lat.

Podziel się artykułem