Notch wkrótce umrze? Zamiast niego w Galaxy A8s pojawi się dziura w ekranie? Kolejny oryginalny pomysł Samsunga

Galaxy A8s

W trakcie prezentacji Chinach dwóch nowych telefonów – Galaxy A9s and Galaxy A6s – Samsung zapowiedział również kolejny model Galaxy A8s. Wydaje się, że będzie to pierwszy smartfon Koreańczyków z dużym ekranem i bez notcha.

Samsung Galaxy A8s pojawi się na rynku prawdopodobnie z początkiem przyszłego roku – tak mówi np. na Twitterze użytkownik MMDDJ_, który był na prezentacji modeli Galaxy A9s and Galaxy A6s.

Największą ciekawostką związaną z nadchodzącym Galaxy A8s jest fakt, że na materiałach, które przedstawiono w Chinach nie było widać, by ten smartfon miał wcięcie na ekranie. A ten zajmował całą powierzchnię z przodu obudowy. Gdzie więc został ukryty aparat do selfie?

Xiaomi Mi Mix 3 – nowy flagowiec Chińczyków już jest. Ma rozsuwaną obudowę i nawet aż 10 GB RAM

Wiarygodny chiński leaker Ice universe zasugerował, że notcha w Galaxy A8s nie będzie. Zamiast niego pojawi się niewielki otwór w ekranie – z niego będzie korzystał aparat do selfie.

Ice universe usunął potem tę informację – być może nie był jej pewien. Ale coś jest na rzeczy, bo kilka dni temu napisał, że niewielkie otwory zamiast wcięć w ekranie, będą często spotykaną technologią w przyszłym roku. I spytał nawet osoby, które obserwują jego profil na Twitterze, w którym miejscu ekranu powinny one zostać umieszczone.

Foto: MMDDJ_.

Czytaj więcej: HTC Exodus 1 – telefon, który kupisz płacąc tylko kryptowalutą. Przyda się jej posiadaczom, a może i przestępcom.
Czytaj więcej: Ford zatrzymuje linie produkcyjne w Hiszpanii. Wszystko przez starzejącego się Forda Mondeo.

Podziel się artykułem