Napisałeś bzdurę na Messengerze? Będziesz mógł usunąć ją szybko

Messenger

Facebook ponoć kończy już testowanie nowej, przydatnej funkcji „Unsend”. Pozwoli ona usunąć z czata naszą wypowiedź, którą z różnych powodów uznaliśmy za niewłaściwą.

To się chyba zdarzyło każdemu – wysłać jakąś niepożądaną wiadomość przez Messengera do rozmówcy. Później tego żałowaliśmy – albo dlatego, że była pełna błędów, albo że była obraźliwa, albo w końcu powiedzieliśmy coś, co jednak woleliśmy zachować dla siebie. Teraz z takiej wypowiedzi będziemy się mogli szybko wycofać.

Facebook kończy właśnie testowanie funkcji „Unsend”. Po je uaktywnieniu niefortunna wypowiedź zniknie z czata – zarówno na naszym komputerze lub smartfonie, jak I na sprzęcie używanym przez naszego rozmówcę.

Rozwiązanie jednak nie będzie takie jakby wielu tego naprawdę chciało. Nie będzie usuwało z konwersacji wszystkich wiadomości uznanych przez nas za niewłaściwe, a jedynie te, które zostały napisane niedawno i – UWAGA – nie zostały jeszcze przeczytane przez naszego rozmówcę. Tak więc dzięki funkcji „Unsend” coś tam będzie można w sumie „poprawić”, ale nie za bardzo. Dalej warto będzie uważać, co się pisze na Messengerze.

Czytaj więcej: Samsung Galaxy A9. Cztery obiektywy w głównym aparacie. Ale nie to może tu być problemem.
Czytaj więcej: Opel hamuje w Gliwicach. Francuzi zamierzają zakończyć produkcję jednego z dwóch modeli w polskiej fabryce.

Podziel się artykułem