Premiera LG V40 za tydzień w Seulu. Już wiadomo, że będzie miał pięć obiektywów

LG V40

LG udostępniło właśnie pierwsze wideo promujące nowy smartfon. Można z niego całkiem sporo dowiedzieć się o nowym flagowcu koreańskiej marki, którego premierę zaplanowano na 4 października.

Koreańczycy mocno akcentują dwie rzeczy w filmiku wrzuconym do YouTube’a. Po pierwsze, liczbę pięć, którą łączą z zainstalowanymi w LG V40 obiektywami. Po drugie, fakt, że nowy smartfon będzie pokryty przyjemną w dotyku, miekką wykładziną.

Tak więc sprawdzają się wcześniejsze przecieki o tym, że nowy flagowy smartfon LG będzie miał z tyłu potrójny aparat a z przodu podwójny.

Na materiale wideo widać też, że dość klasycznie w nowym telefonie rozwiązano położenie skanera linii papilarnych – został umieszczony centralnie na tylnej ściance, pod układem obiektywów.

Smarfton będzie miał też przyjemnie zaokrąglone krawędzie i występował w co najmniej dwóch wersjach kolorystycznych. Tyle wiemy z filmu.

Do tego są wcześniejsze przecieki. One sugerują, że w LG V40 zainstalowany zostanie między innymi duży wyświetlacz P-OLED o przekątnej 6,3-6,4 cala i rozdzielczości 1440 x 3120 pikseli i najmocniejszy w tym momencie dostępny procesor Qualcomma – Snapdragon 845.

Samsung Galaxy A7 – pierwszy smartfon Koreańczyków z trzema obiektywami

Do tego 6 GB pamięci (choć mówi się też, że może być wersja z 4 GB RAM) oraz 64 lub 128 GB pamięci na filmy, fotki i inne dane.

Flagowce LG zaszły słynęły z bardzo dobrych parametrów związanych z odtwarzaniem muzyki. Nie inaczej ma być teraz. W LG V40 pojawią się więc prawdopodobnie dobre głośniki stereo, wysokiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy i standardowe gniazdo na słuchawki.

Czytaj więcej: Zenit M – powrót rosyjskiej legendy w luksusowym wydaniu.
Czytaj więcej: Microsoft przerobi (trochę) konsolę Xbox One na komputer. Będzie można podpiąć do niej klawiaturę i mysz.

Podziel się artykułem