Lotto będzie w internecie. Zakłady kupimy tam jeszcze w tym roku

Lotto

Lotto to popularna rozrywka Polaków. Być może wkrótce stanie się jeszcze popularniejsza. Totalizator Sportowy zapowiada, że jeszcze w tym roku będzie można zagrać w gry Lotto przez internet.

– Głównym celem, który chcemy osiągnąć jeszcze w tym roku, jest wprowadzenie naszych produktów do internetu. Myślę, że z końcem tego roku klienci będą mogli już zagrać w Lotto przez internet – powiedziała w rozmowie z agencją Newseria Biznes Aida Bella, dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Totalizatora Sportowego.

Niestety nie sprecyzowała, które z gier Totalizatora pojawią się w sieci i czy ich ceny będą się różniły od oferty, którą można teraz znaleźć w ponad 17 tys. punktów sprzedaży Lotto w całym kraju.

Glider z Inboard Technology. Pierwsza na świecie elektryczna hulajnoga z wymiennymi bateriami. Cena? Nie pytaj

Uruchomienie sprzedaży w internecie niemal na pewno spowoduje wzrost przychodów Totalizatora Sportowego. Lottto to bardzo popularna w Polsce rozrywka. Dość powiedzieć, że w ubiegłym roku został pobity rekord sprzedaży produktów LOTTO. Kupiliśmy ich za 5,64 mld zł (w 2016 r. – 5,59 mld zł).

To hobby jest raczej mało szkodliwe – Lotto to nie jest twardy hazard, bardzo trudno grając w tę grę zrujnować swój budżet i życie. Za to kupowanie kuponów Totalizatora ma też niemałe plusy – w tym dla tych, którzy nie grają.

Totalizator Sportowy mocno finansuje nasz sport i kulturę. Od 1994 roku spółka przekazała ponad 11,3 mld zł na Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej, którym zarządza Ministerstwo Sportu i Turystyki. Część kwoty z dopłat do gier i loterii trafia też na wsparcie kultury. Od 2003 roku na rachunek Funduszu Promocji Kultury, zarządzanym przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, trafiło ponad 2,1 mld zł.

Foto: Totalizator Sportowy.

Czytaj więcej: Samsung Galaxy A7 – pierwszy smartfon Koreańczyków z trzema obiektywami.
Czytaj więcej: Tim Cook wyjaśnia dlaczego iPhone’y są tak drogie. Odpowiedź niektórych może zirytować.

Podziel się artykułem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*