Lotto będzie w internecie. Zakłady kupimy tam jeszcze w tym roku

Lotto

Lotto to popularna rozrywka Polaków. Być może wkrótce stanie się jeszcze popularniejsza. Totalizator Sportowy zapowiada, że jeszcze w tym roku będzie można zagrać w gry Lotto przez internet.

– Głównym celem, który chcemy osiągnąć jeszcze w tym roku, jest wprowadzenie naszych produktów do internetu. Myślę, że z końcem tego roku klienci będą mogli już zagrać w Lotto przez internet – powiedziała w rozmowie z agencją Newseria Biznes Aida Bella, dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Totalizatora Sportowego.

Niestety nie sprecyzowała, które z gier Totalizatora pojawią się w sieci i czy ich ceny będą się różniły od oferty, którą można teraz znaleźć w ponad 17 tys. punktów sprzedaży Lotto w całym kraju.

Glider z Inboard Technology. Pierwsza na świecie elektryczna hulajnoga z wymiennymi bateriami. Cena? Nie pytaj

Uruchomienie sprzedaży w internecie niemal na pewno spowoduje wzrost przychodów Totalizatora Sportowego. Lottto to bardzo popularna w Polsce rozrywka. Dość powiedzieć, że w ubiegłym roku został pobity rekord sprzedaży produktów LOTTO. Kupiliśmy ich za 5,64 mld zł (w 2016 r. – 5,59 mld zł).

To hobby jest raczej mało szkodliwe – Lotto to nie jest twardy hazard, bardzo trudno grając w tę grę zrujnować swój budżet i życie. Za to kupowanie kuponów Totalizatora ma też niemałe plusy – w tym dla tych, którzy nie grają.

Totalizator Sportowy mocno finansuje nasz sport i kulturę. Od 1994 roku spółka przekazała ponad 11,3 mld zł na Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej, którym zarządza Ministerstwo Sportu i Turystyki. Część kwoty z dopłat do gier i loterii trafia też na wsparcie kultury. Od 2003 roku na rachunek Funduszu Promocji Kultury, zarządzanym przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, trafiło ponad 2,1 mld zł.

Foto: Totalizator Sportowy.

Czytaj więcej: Samsung Galaxy A7 – pierwszy smartfon Koreańczyków z trzema obiektywami.
Czytaj więcej: Tim Cook wyjaśnia dlaczego iPhone’y są tak drogie. Odpowiedź niektórych może zirytować.

Podziel się artykułem