Razer Phone 2 – supersmartfon dla graczy i wielbicieli dobrego stereo zadebiutuje 10 października

Razer Phone

Za niecały miesiąc Razer, producent przede wszystkim akcesoriów dla graczy, pokaże światu drugi już w swojej historii smartfon. Z przecieków wynika, że będzie to naprawdę szybki sprzęt.

Razer rozsyła już zaproszenia na premierę nowego smartfonu. Po internecie krążą też zdjęcia, które być może przedstawiają pierwsze egzemplarze Razer Phone 2, bo tak będzie się nazywała nowa komórka dla wielbicieli cyfrowej rozrywki.

Wynika z nich, że telefon będzie wyglądał niemal tak samo jak poprzednik – czyli dobrze. Razer Phone, choć jest adresowany dla graczy, ma dość minimalistyczny styl, co wielu może się spodobać.

Z pewnością jednak w środku znajdziemy bardzo wydajne kości. Spodziewać się można między innymi potężnego Snapdragona 845 i 8 GB RAM. Zapewne wyświetlacz, podobnie jak w Razer Phone będzie odświeżany z częstotliwością aż 120 Hz, czego nie potrafi do dzisiaj żaden inny smartfon, a co ma duże znaczenie w grach zręcznościowych. Raczej zachowa swoją wielkość – w „jedynce” miał 5,7 cala.

Kosmiczne ceny iPhone’ów. Apple może na tym stracić

Razer Phone cieszył też swoich użytkowników świetnymi (jak na smartfon) głośnikami stereo, co czyniło z urządzenie nie tylko atrakcyjny sprzęt dla gracza, ale również pomysłowe narzędzie do całkiem przyjemnego oglądania np. teledysków z YouTube’a. Trudno sobie wyobrazić, aby w modelu Razer Phone 2 te głośniki miały być gorsze.

W sumie zapowiada się mocny i wydajny smartfon nie tylko dla graczy. I raczej nie tani. Razer Phone teraz kosztuje w Polsce ponad 2,5 tys. zł.

Foto: Razer.

Czytaj więcej: Bardzo łatwo jest zgadnąć, jaki kupisz następny smartfon. Znakomita większość z nas nie lubi zmian.
Czytaj więcej: Volkswagen chce przenieść produkcję Skody Superb do Niemiec. Czescy związkowcy odrzucają ten pomysł.

Podziel się artykułem