Solidna ładowarka microUSB do niemal każdego smartfonu

hama ładowarka microusb2

Wydajna, ładna i solidnie wykonana ładowarka do telefonu to wcale nie taka oczywistość. Niemiecka Hama ma tutaj dla nas nową propozycję.

Standardowo dołączona do smartfonów ładowarki nie są bez wad. Lubią się psuć i wyglądają często tak sobie. Co gorsza, łatwo je zgubić. To wszystko powoduje, że zakup nowej ładowarki do telefonu nie jest czymś niezwykłym – wielu to się zdarzyło i zapewne nie raz jeszcze zdarzy.

Szukając sprzętu do ładowania, warto rozważyć nową propozycję Hamy. Jej nowa ładowarka microUSB 2,4 A naładuje niemal każdy smartfon. Rozpoznaje bowiem podłączone urządzenie i dostosowuje do niego szybkość ładowania.

To nie model z „Gwiezdnych Wojen”. To nowy pomysł koncernu Kałasznikow. Mechy idą na wojnę

Dzięki temu oszczędniej eksploatowany jest akumulator smartfona, a tym samym wydłużamy jego żywotność. Nie grozi nam też „przeładowanie” baterii i jej uszkodzenie. W nowej ładowarce zastosowano zabezpieczenie chroniące smarfton przed nadmiernym naładowaniem, przepięciem oraz zwarciem.

Nowy gadżet jest też godnym uwagi rozwiązaniem w trakcie zagranicznych podróży. Zastosowano tutaj przyłącze sieciowe na poziomie 100 – 240 V, co powoduje, że ładowarkę podepniemy– czasem przez niezbędny dodatkowy adapter – do praktycznie każdego gniazdka na świecie.

Ładowanie nie musi ponadto trwać długo. Maksymalna wydajność ładowarki wynosi 12 W (to dużo), a czas ładowania został znacznie skrócony dzięki zastosowaniu technologii Ultra Fast Charge.

No i nowość nieźle wygląda. Ładowarka microUSB 2,4 A należy do bardziej wysmakowanej serii akcesoriów Prime Line. Ma też diodę LED, która informuje o procesie naładowania – gaśnie, gdy się on zakończy.

Cena? 69,90 zł.

Foto: Hama Polska.

Czytaj więcej: Xiaomi Pocophone F1 ma ten sam procesor co jedna z wersji Samsunga Galaxy Note 9. A kosztuje kilka razy mniej.
Czytaj więcej: Netflix wprowadza reklamy. Przeszkadzają? Spokojnie. Wiemy, jak je wyłączyć.

Podziel się artykułem