Po najnowsze gry jak po filmy do Netfliksa. Electronic Arts wprowadza Origin Access Premier – abonament na premierowe tytuły

origin acces

Battlefield 5, Anthem, FIFA 19 – takie tytuły możemy mieć już pięć dni przed ich oficjalną premierą. Do tego dostęp do dziesiątków starszych gier Electronic Arts. Wszystko za kilkadziesiąt złotych miesięcznie w ramach nowego abonamentu dla graczy Origin Access Premier.

Wydawcy gier komputerowych już od pewnego czasu testują sprzedaż gier w postaci miesięcznego abonamentu. Electronic Arts (EA) ma np. usługę Origin Access, gdzie w ramach opłaty miesięcznej wysokości ust 14,99 zł lub rocznej (79,99 zł) możemy zagrać w jedną z ponad 120 gier na peceta. Wśród nich są dziesiątki znanych tytułów EA, ale nie ma najnowszych – gry są dodawane do katalogu Origin Access zwykle z kilkumiesięcznym opóźnieniem.

Dla tych, którym to przeszkadza, przygotowano właśnie nowe rozwiązanie – abonament Origin Access Premier. Po jego zakupie będziemy mogli ściągnąć z serwisu EA wszystkie najnowsze gry i to nawet pięć dni przed ich oficjalną premierą.

Fani gier i serialu The Expanse potrzebowali godzinę, by na Kickstarterze zrzucić się na nową grę RPG

Do tego w ramach abonamentu uzyskujemy dostęp do starszych tytułów, dostępnych we wspomnianym abonamencie Origin Access.

EA rozpocznie sprzedaż nowego abonamentu 30 lipca. Wtedy też najpóźniej poznamy polskie ceny usługi. Teraz wiadomo już, że mieszkańcy eurolandu zapłacą za Origin Access Premier 14,99 euro miesięcznie lub 100 euro rocznie. W Polsce więc zapewne za kilkadziesiąt złotych miesięcznie będziemy mogli cieszyć się wszystkim, co wyszło spod ręki programistów EA. A jest tego naprawdę sporo.

Czytaj więcej: W nowym flagowym smartfonie Sony nie będzie podwójnego aparatu. Japończycy mają lepszy pomysł.
Czytaj więcej: Prestiżowa wpadka Apple’a. Najnowszy MacBook Pro 2018 zwalnia, kiedy się nagrzeje. Apple przeprasza i oferuje poprawkę.

Podziel się artykułem