Polacy najchętniej wybierają teraz Premium Mobile. Co podoba się najbardziej w ofercie tego operatora?

Premium Mobile

Premium Mobile, wirtualny operator komórkowy, był w kwietniu i maju nr 1 wśród wszystkich sieci według danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) w bilansie przenoszonych numerów. Niskie ceny abonamentów i oryginalny program lojalnościowy to główne powody, dla których jego karty SIM są chętnie instalowane w naszych komórkach.

– Premium Mobile przekroczył już próg 100 tysięcy kart SIM i jest obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającą się siecią telefonii komórkowej w Polsce – chwali się wirtualny operator komórkowy korzystający z infrastruktury Plusa.

To, że sieć jest często teraz wybierana potwierdzają dane UKE – zarówno w pierwszym kwartale, jak i w kwietniu i w maju Premium Mobile miał najwyższy bilans przeniesionych numerów wśród wszystkich operatorów.

Dlaczego go tak chętnie wybieramy? – Klienci chcą mieć tanią usługę tej samej jakości, jaką oferują duzi operatorzy, jak również dobrą bieżącą obsługę bez zbędnego zawracania im głowy. A wszystko to bez konieczności wiązania się długoterminową umową na lata. To właśnie zapewnia im Premium Mobile – tłumaczy w komunikacie spółki wiceprezes zarządu Premium Mobile Dariusz Chlastawa.

Flagowiec Xiaomi to głównie podróbka iPhone’a? Bez przesady. 4 funkcje w Mi 8, których nie ma konkurencja

Tani abonament za 16,70 zł

W praktyce wygląda to np. tak, że najtańszy spośród czterech indywidualnych planów abonamentowych – Freedom PL – oznacza miesięczny wydatek na poziomie 16,70 zł. W tej cenie mamy rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, sms-y też bez ograniczeń, 3 GB internetu w telefonie i umowę na ile chcemy – tutaj obowiązuje jedynie 30-dniowy okres wypowiedzenia. Taniej się już chyba nie da…

Czego w tym planie nie ma? Darmowych rozmów na telefony stacjonarne i roamingu międzynarodowego. To z pewnością jakiś minus – podobnie jak opłata aktywacyjna wysokości 29 zł, ale i tak nie zmienia faktu, że to jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku.

Kolejne plany Premium Mobile również kuszą ceną – np. we Freedom 2 za 24,70 zł są rozmowy bez limitu na sieci komórkowe i stacjonarne, sms-y i mms-y bez ograniczeń oraz 20 GB internetu. Jak w planie Freedom PL możemy korzystać z oferty ile chcemy (zachowując 30-dniowy okres wypowiedzenia). Tu też obowiązuje opłata aktywacyjna wysokości 29 zł.

We Freedom 2 jest już roaming międzynarodowy – płatny, ale niedużo. Rozmowy przychodzące na terenie Unii są bezpłatne, wychodzące 8 groszy za minuty, a internet kosztuje 2 grosze za MB danych.

Coś dla rodziny i oryginalny program lojalnościowy

W ofercie Premium Mobile znajdziemy też trzy rodzinne plany abonamentowe. W najtańszym – Freedom dla Dwojga za 34,80 zł (17,40 zł za osobę) dostajemy dwa numery z rozmowami bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, sms-y za darmo i 10 GB internetu na każdy numer. Obowiązuje tu jedna opłata aktywacyjna dla dwóch osób – 29 zł.

Premium Mobile walczy z innymi sieciami nie tylko ceną. Operator prowadzi również oryginalny program lojalnościowy – Ambasador. W największym skrócie przystąpić do niego może każdy posiadacz karty SIM Premium Mobile. Za skuteczne polecenie usług sieci (ktoś musi kupić jej kartę) otrzymuje się 80 złotych i dodatkowo można wygrać gadżety elektroniczne.

I to wszystko, jak widać działa.

Czytaj więcej: Holendrzy chcieli zmusić Samsunga, by ten regularnie i dłużej aktualizował swoje smartfony. Nie udało się.
Czytaj więcej: Ile wytrzyma bateria w iPhonie? Dwa lata w komforcie nie będzie dane wszystkim.

Podziel się artykułem